www.gminarybno.pl

Drukuj

Remis Delfina z Unią Susz

Opublikowano 2017-05-22 11:21:32. Artykuł wyświetlono: 1079 razy.

W sobotę, 20 maja o godz. 16:00 na stadionie sportowym GSZS Delfin Rybno rozegrał XXVI kolejkę w piłkarskiej IV lidze. Podopieczni Radosława Wasielewskiego po emocjonującym spotkaniu zremisowali przed własną publicznością 3:3 z Amex-Bączek Unią Susz.

„Pierwsza bramka dla gości padła w 16. minucie. Kamil Ludwiczak wykorzystał prostopadłe zagranie i płaskim strzałem pokonał Jakuba Lendzionowskiego. Chwilę po wznowieniu gry w drugiej połowie do siatki trafił Marcin Karczewski, który podwyższył prowadzenie Unii na 0:2. Odpowiedź Rybinian była niemal natychmiastowa. Mateusz Łożyński świetnie odnalazł się w polu karnym i uderzeniem pod poprzeczkę zdobył kontaktowego gola. Trzy minuty później na tablicy wyników był już wynik remisowy. Ponownie Mateusz Łożyński popisał się ładnym strzałem z rzutu wolnego i nie dał najmniejszych szans na skuteczną interwencję Kamilowi Banasiakowi. W 87. minucie podopieczni trenera Radosława Wasielewskiego zdobyli trzecią bramkę. Mariusz Szatkiewicz wyskoczył najwyżej do centry i główką skierował piłkę do siatki. Gdy wydawało się, że trzy punkty zostaną w Rybnie najlepszy strzelec zespołu z Susza Marcin Karczewski w doliczonym czasie gry doprowadził do remisu.” – tekst przygotował Paweł Choma – kapitan GSZS Delfina Rybno – zapraszamy na stronę klubową: http://delfinrybno.vgh.pl
GSZS Delfin Rybno - Amex-Bączek Unia Susz 3:3 (0:1)
- 13' K. Ludwiczak, 61,92' M. Karczewski, 62,66' M. Łożyński, 83' M. Szatkiewicz

Skład GSZS Delfin Rybno: Jakub Lendzionowski, Piotr Kraśnicki, Michał Dzwonkowski, Michał Ksiuk, Paweł Wiśniewski, Mariusz Markuszewski, Patryk Rozentalski, Mariusz Szatkiewicz, Paweł Choma, Sebastian Łukaszewski, Mateusz Łożyńki. Rezerwowi: Piotr Gross, Paweł Żądłowski, Marceli Kaczorek, Kacper Bogus.

Skład Amex-Bączek Unia Susz: K. Banasiak- Sz. Hanas, M. Wiśniewksi, J. Górski, P. Jakielski, Raf. Kruczkowski, Rad. Kruczkowski, K. Ludwiczak, Ł. Luliński, A. Kowalczyk, M. Karczewski. Rezerwowi: P. Puwalski, M. Kwiatkowski, P. Bieńkowski, K. Staniec.
Osoby należące do elitarnego grona "KLUBU KIBICA 100-u GSZS DELFINA RYBNO", które bezpośrednio wspierają rozwój sportu w Gminie Rybno to: Tomasz Węgrzynowski, Grzegorz Rozentalski, Michał Chała, Czesław Mederski, Waldemar Reszka, Michał Chmielewski, Jolanta Jendrycka, Sylwester Kasprowicz, Dariusz Tara, Marcin Węgrzynowski, Paweł Kopaczel, Marian Dzwonkowski, Wojciech Gapiński, Karol Krajewski, Dawid Karbowski, Robert Witkowski, Zbigniew Lewandowski, Piotr Truszczyński, Daniel Kowalczyk, Tomasz Truszczyński i Sławomir Truszczyński.

Sponsorzy, którzy wspierają GSZS Delfin Rybno: Gmina Rybno, Firma Eurostyl – Łukasz Witkowski, Firma Budowlana Tyl-Bud – Sławomir Tylman, Zakład Usług Leśnych – Jan Rozentlaski, Usługi Ogólnobudowlane TRUX-BUD – Piotr Truszczyński, Fabryka Mebli LIBRO – Marek Liberacki, Restauracja „Świtezianka” – Maria Raczyńska oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie.

Nie zwlekaj i już dziś zostań członkiem elitarnego klubu sympatyków GSZS Delfina Rybno KLUBU KIBICA "100"! Wystarczy, że dokonasz symbolicznej wpłaty w postaci darowizny na rachunek bankowy GSZS Delfina Rybno, a w zamian zyskasz specjalne bonifikaty. Wierzymy, że nasza współpraca przyniesie obustronne korzyści!

Wpłata 120 zł pozwoli Ci na otrzymanie:
- oficjalnej Karty Kibica GSZS Delfina Rybno
- darmowy wstęp na wszystkie domowe mecze GSZS Delfina Rybno w sezonie 2016/2017
- wpis na listę członków Klubu Kibica „100” znajdującą się na stronie http://delfinrybno.vgh.pl
- możliwość wstąpienia do Zarządu Klubu Kibica „100”
- specjalne zniżki na gadżety klubowe GSZS Delfina Rybno w F. H.-U. „Radruk”

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka