www.gminarybno.pl

Drukuj

Rumian: Spotkanie Koła Gospodyń Wiejskich

Opublikowano 2019-12-10 11:42:22. Artykuł wyświetlono: 769 razy.

W dniu 9 września w świetlicy wiejskiej w Rumianie odbyło się pierwsze gminne spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich.

Na zaproszenie Wójta Gminy Rybno, pana Tomasza Węgrzynowskiego, odpowiedziały prawie wszystkie panie zrzeszone w Kole Gospodyń Iskra z Hartowca, Kole Gospodyń z Dębienia, Kole Gospodyń z Rumiana, Kole Gospodyń z Truszczyn oraz najmłodszym Kole Gospodyń z Naguszewa.

Spotkanie było okazją do podziękowań prezeskom oraz członkiniom Kół za zaangażowanie w rozwój społeczności lokalnych, promocję Gminy oraz wszelaką pomoc, jaką panie służą podczas wielu imprez i uroczystości gminnych.

W imieniu Urzędu Gminy Rybno podziękowania składali- p. Wójt Gminy Rybno- Tomasz Węgrzynowski, Sekretarz- p. Jolanta Jendrycka, Skarbnik- p. Zdzisława Kanicz oraz Radni Gminy Rybno- Elżbieta Rozentalska i Grzegorz Januszewski.

Każde Koło miało również sposobność, by zaprezentować swoją działalność i podzielić się zarówno sukcesami, jak i problemami.

Przybyłe Panie z Kół Gospodyń Wiejskich wyraziły nadzieję, że takich spotkań integracyjnych będzie więcej i będą one służyły rozwojowi poszczególnych organizacji.
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka