www.gminarybno.pl

Drukuj

Rumian: Zapaśnicy 'Delfina' odnoszą kolejne sukcesy

Opublikowano 2018-06-15 08:39:51. Artykuł wyświetlono: 873 razy.

W sobotę, 9 czerwca 2018r. w Rynie odbył się turniej zapaśniczy - IV Rzut Wojewódzkiej Ligi Międzyszkolnej Młodzików i Młodziczek w zapasach w stylu wolnym. Do rywalizacji przystąpili również zawodnicy ze Szkoły Podstawowej im ks. Jana Twardowskiego w Rumianie.

Bardzo dobra postawa zaowocowała pierwszym miejscem Szkoły Podstawowej z Rumiana w rywalizacji szkolnej dziewcząt w województwie i czwartym miejscem chłopców. Podsumowano również cały rok szkolny w rywalizacji szkół i klubów. Po czterech Rzutach Wojewódzkiej Ligi Zapaśniczej dziewczęta ze SP w Rumianie również okazały się najlepsze w województwie. W klasyfikacji klubów zwyciężył Lidzbark Warmiński, a na drugim miejscu GSZS „Delfin” Rybno (12 klubów w województwie).

Przedstawiamy wyniki poszczególnych zawodników i zawodniczek:

Dziewczęta
33 kg – Lenckowska Alicja – 1 miejsce
39 kg – Świniarska Klaudia – 1 miejsce
39 kg – Krajewska Emilia – 3 miejsce
42 kg – Rozentalska Monika – 1 miejsce
46 kg – Monczkowska Karolina – 2 miejsce
50 kg – Świniarska Wiktoria – 5 miejsce
54 kg – Chyrzyńska Amelia – 2 miejsce
58 kg – Rozentalska Marta – 1 miejsce
62 kg – Rozentalska Ewa – 1 miejsce
62 kg – Rozentalska Maja – 2 miejsce

Chłopcy
38 kg – Bojarowski Kamil – 5 miejsce
44 kg – Kozłowski Wiktor – 3 miejsce
62 kg – Borkowski Jakub – 3 miejsce

- W dniach 15-16.06.2018 odbędzie się Ogólnopolski Turniej w Zapasach o Puchar Warmii i Mazur w Olsztynie. Nie zabraknie tam również zawodników z klubu „Delfin” Rybno. Trzymajmy kciuki za naszych zapaśników. Trenerem sekcji jest Mirosław Gajewski.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka