www.gminarybno.pl

Drukuj

Rybno: Stowarzyszenie zorganizowało Dzień Kobiet

Opublikowano 2016-03-11 08:57:03. Artykuł wyświetlono: 1687 razy.

We wtorek, 8 marca o godz. 17:00 w restauracji „Świtezianka” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet, którą zorganizowało Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno.

Uroczystość otworzyła Prezes Stowarzyszenia – Danuta Zdunek, która powitała wszystkie panie oraz zaproszonych gości: Wójta Gminy Rybno – Tomasza Węgrzynowskiego oraz Sołtysa sołectwa Rybno – Henryka Wiśniewskiego. Obaj panowie złożyli paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet, a sołtys przygotował także dla każdej z pań niespodziankę – symbolicznego tulipanka. Udział w uroczystości wzięło ponad 70 osób.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka