www.gminarybno.pl

Drukuj

Ścieżka wokół jeziora w Rybnie coraz piękniejsza

Opublikowano 2021-10-11 15:58:10. Artykuł wyświetlono: 413 razy.

W dniu 11.10.2021r. zamontowano lunetę do obserwacji przyrody przy jednym z przystanków edukacyjnych nowego odcinka ścieżki wokół jeziora w Rybnie od strony ulicy Praskiej. Korzystanie z lunety jest bezpłatne.

Pierwszymi obserwatorami przyrody, którzy skorzystali z nowego urządzenia byli uczniowie klasy V b ze Szkoły Podstawowej w Rybnie. Wrażenia dzieci oraz opiekuna były bardzo pozytywne, dzieci chętnie korzystały z urządzenia i wysoko oceniły cały zagospodarowany teren.

Pamiętajmy jednak, że infrastruktura znajdująca się na tym obiekcie, to nasze wspólne dobro, o które wszyscy musimy dbać, aby nasza mała ojczyzna była miejscem atrakcyjnym turystycznie, pięknym i zadbanym.

 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka