www.gminarybno.pl

Drukuj

Serce na nakrętki przy Urzędzie Gminy

Opublikowano 2020-11-20 09:13:07. Artykuł wyświetlono: 247 razy.

KGW Iskra postawiła serce na nakrętki przy Urzędzie Gminy.

Koło Gospodyń Wiejskich „ISKRA” w Hartowcu zachęca wszystkich do przyłączenia się do akcji wrzucania nakrętek rozmaitej wielkości do pięknego pojemnika w kształcie serca, który stanął dziś przy Urzędzie Gminy w Rybnie.

- Worki czy kartony z nakrętkami już nie muszą zalegać w Państwa domach. Przynieście je do pojemnika przy Urzędzie Gminy w Rybnie, idąc na spacer, do pracy czy na zakupy – zachęcają członkinie KGW Iskra.

- Wielki kosz na nakrętki to nie tylko dbałość o segregację odpadów, ale także podanie pomocnej dłoni potrzebującym. W ten sposób pomożecie Państwo pozyskiwać fundusze na leczenie i rehabilitację osób najbardziej potrzebujących – dodają.

Tekst i zdjęcie: Sylwester Kasprowicz
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka