Siłownia zewnętrzna w Żabinach

Opublikowano 2016-11-07 14:18:28. Artykuł wyświetlono: 2020 razy.

Na terenie Gminy Rybno powstała kolejna siłownia zewnętrzna. Tym razem w miejscowości Żabiny.

Urządzenia do trenowania "pod chmurką" zostały zainstalowane dzięki środkom finansowym zgromadzonym przez miejscowe stowarzyszenie "Żabianka", które w tym celu organizowało między innymi zabawy taneczne. Ponadto na zakup urządzeń przeznaczona została kwota 3000 zł, jaką sołectwo Żabiny wygrało w konkursie "Czysta Wieś".

Wójt Gminy Rybno Tomasz Węgrzynowski gratuluje osobom zaangażowanym w to przedsięwzięcie - w szczególności Radnemu Rady Gminy Rybno Grzegorzowi Rozentalskiemu wraz z małżonką oraz Sołtysowi Sołectwa Żabiny Edmundowi Gajek. Zaangażowanie mieszkańców Żabin w rozwój własnej miejscowości jest godne naśladowania.

fot. facebook - profil Sołectwa Żabiny