www.gminarybno.pl

Drukuj

Spotkanie mieszkańców z kierownikiem zakładu Lubawa S. A.

Opublikowano 2016-02-11 08:15:59. Artykuł wyświetlono: 1360 razy.

W sobotę, 6 lutego o godz. 16:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Rybnie odbyło się spotkanie mieszkańców Gminy Rybno poszukujących pracy z kierownikiem zakładu Lubawa S.A. Bolesławem Lewko.

Spotkanie, na które przybyło ponad 50 osób otworzył Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, który powitał Bolesława Lewko oraz mieszkańców zainteresowanych pracą jako szwaczki i krojcze w zakładzie Lubawa S.A.. Następnie kierownik zakładu przedstawił wszystkim warunki pracy, ofertę oraz zaproponował współpracę oraz szkolenia dla tych osób, które nie miały nigdy styczności z szyciem. Spółka Lubawa S.A. specjalizuje się w produkcji sprzętu i konfekcji dla służb mundurowych i możliwe, że kolejna filia tego zakładu powstanie w Żabinach – trwają rozmowy w tej sprawie.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka