www.gminarybno.pl

Drukuj

Spotkanie z Danielem Kasprowiczem w Centrum Kultury

Opublikowano 2018-06-26 14:11:03. Artykuł wyświetlono: 1522 razy.

W niedzielę 24 czerwca 2018r. o godz. 17:00 w Centrum Kultury-Bibliotece w Rybnie zostało zorganizowane spotkanie z Danielem Kasprowiczem - misjonarzem świeckim posługującym na Madagaskarze.

Autor pochodzący z Rybna opowiadał o swojej najnowszej książce: ,,HAZO MENA - O marzeniach z Czerwonej Wyspy”, której Patronat Honorowy objęła Gmina Rybno wraz z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Dietetyk przybliżył uczestnikom eventu charakter posługi misyjnej oraz opowiedział o pracy z niedożywionymi pacjentami kliniki „Flamboyant”. Podczas prelekcji można było zakupić książki, zakładki wykonane przez Natalię Wieczerzycką oraz malgaskie pamiątki autora, z których marża z zysku przeznaczona zostanie na cele misyjne. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka