www.gminarybno.pl

Drukuj

Strażacy spotkali się na boisku

Opublikowano 2014-09-09 12:54:38. Artykuł wyświetlono: 1655 razy.

W sobotę (6 września 2014r.) na boisku przy ulicy Sportowej w Rybnie odbył się "I Strażacki Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Rybno".

Do turnieju zgłosiły się reprezentacje czterech Ochotniczych Straży Pożarnych funkcjonujących na terenie Gminy Rybno: OSP Hartowiec, OSP Rumian, OSP Rybno i OSP Żabiny. Zawody, zorganizowane przez Wójta Gminy Rybno przy współudziale Ośrodka Sportu i Rekreacji zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”.

Rozegrany turniej przebiegał w sportowej, koleżeńskiej atmosferze. Po rozegraniu wszystkich spotkań najkorzystniejszy bilans punktowy uzyskała drużyna OSP Rumian, zdobywając tym samym pamiątkowy puchar, który wręczył Wójt Gminy Rybno Edmund Ligman. Drugie miejsce wywalczyli strażacy z Hartowca, natomiast na trzeciej pozycji uplasowali się druhowie z OSP Żabiny.

Wszystkie drużyny otrzymały okolicznościowe dyplomy, zaś zawodnicy z drużyn znajdujących się na podium nagrodzeni zostali pamiątkowymi medalami.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka