www.gminarybno.pl

Drukuj

Szczupliny: Spotkanie z Karolem Okrasą

Opublikowano 2018-09-04 07:58:55. Artykuł wyświetlono: 1364 razy.

W piątek, 31 sierpnia o godz. 15:30 w Szczuplinach odbyło się spotkanie z Honorowym Obywatelem Gminy Rybno – Karolem Okrasą oraz jego ekipą filmową.

Mieszkańcy Szczuplin przygotowali w ramach tego spotkania smaczne dania, które oceniał m.in. właśnie Karol Okrasa. Każdy kto przygotował posiłek otrzymał od Honorowego Obywatela prezent. Każdy kto wziął udział w spotkaniu mógł wspólnie biesiadować z zaproszonym gościem oraz jego ekipą filmową. Nagrane zostały także fragmenty do kolejnych odcinków „Okrasa łamie przepisy”. Wszyscy mogli zrobić sobie zdjęcie z Karolem oraz poprosić o autograf. Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski dziękuje mieszkańcom za tak fantastyczne przyjęcie gościa specjalnego – jakim jest Karol Okrasa.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka