www.gminarybno.pl

Drukuj

Szczupliny: We wrześniu zakończy się budowa Klubu 'Senior+'

Opublikowano 2018-09-10 09:36:53. Artykuł wyświetlono: 393 razy.

W Szczuplinach w ramach inwestycji pn. „ Adaptacja pomieszczeń na utworzenie Klubu „Senior+” w Szczuplinach” trwają obecnie prace budowlane.

W części pomieszczeń budynku została instalacja centralnego ogrzewania podłogowego, których zaletą są niewidoczne elementy grzejne– w całości ukryte pod warstwą wykończeniową podłogi. Ponadto ten rodzaj ogrzewania zapewnia najwłaściwszy pod względem fizjologii ludzkiego organizmu pionowy rozkład temperatury w pomieszczeniach.

Trwają obecnie prace wykonywania instalacji elektrycznej, zabudowy wiatrołapu oraz termoizolacja i uszczelnienie dachu w miejscowości Szczupliny w ramach inwestycji pn. „Adaptacja pomieszczeń na potrzeby utworzenia Klubu „Senior+".

Prace remontowe wykonywane są przez Firmę Usługowo Handlową Adam Malinowski. Termin zakończenia robót budowlanych do końca września 2018 r., a po jego zakończeniu mieszkańcy będą mogli korzystać z estetycznego obiektu. Poprzez remont i zakup wyposażenia do budynku pragniemy, aby obiekt stał się przyjazny i dostępny dla osób, którzy chcą skorzystać z oferowanych usług.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka