Christmas Boy’s wygrali Mikołajkowy Turniej

Opublikowano 2015-12-08 09:37:17. Artykuł wyświetlono: 3899 razy.

W niedzielę, 6 grudnia o godz. 16:00 w hali Ośrodka Sportu i rekreacji w Rybnie odbył się turniej Mikołajkowy, zorganizowany przez grupę „W Rękach Młodych”, OSiR Rybno oraz Gminę Rybno. W zawodach udział wzięło 8 drużyn.

Christmas Boy’s – Mikołajkowe Grądy 2:0
Gang św. Mikołaja – Złote Kopytka Renifera 0:6
Mecz o 3 miejsce:
Mikołajkowe Grądy – Gang św. Mikołaja 2:1
Finał:
Christmas Boy’s – Złote Kopytka Renifera 0:0 (2:1k)
Podczas turnieju wszystkich kibiców oraz zawodników odwiedził św. Mikolaj, który rozdawał słodkości oraz wręczał nagrody wszystkim uczestnikom turnieju. Pomogli mu także: Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Rybno – Dariusz Tara oraz kierowniczka OSiR-u – Hanna Bem. Najlepsze cztery drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, a wszyscy zawodnicy medale oraz słodkie upominki.
- Chciałbym złożyć serdecznie podziękowania wszystkim osobom, które pomogły w organizacji turnieju: Marysi Licznerskiej, Maciejowi Malinowskiemu, Łukaszowi Piórkowskiemu, Pawłowi Kaczmarskiemu, Piotrowi Zabłotnemu, Michałowi Kłosowskiemu, Hannie Bem, Martynie Anzel oraz wszystkim, którzy nawet w najmniejszym stopniu pomogli – powiedział Sylwester Kasprowicz.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz