www.gminarybno.pl

Drukuj

Szkoła w Koszelewach otrzymała certyfikat

Opublikowano 2015-10-08 13:05:09. Artykuł wyświetlono: 1315 razy.

29 września 2015 r. podczas Wojewódzkiej Konferencji „Szkół Promujących Zdrowie” w Elblągu Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Koszelewach otrzymała po raz kolejny Certyfikat Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty "Szkoła Promująca Zdrowie”, który odebrała pani Barbara Kornelska – dyrektor szkoły.

Szkolna społeczność zgodnie podejmuje działania zmierzające do tworzenia dobrego klimatu w szkole, warunków wszechstronnego rozwoju dzieci, promuje zdrowy styl życia, a także doskonali dialog człowieka z człowiekiem. Dziękujemy przyjaciołom szkoły za współpracę i wspólne osiąganie zamierzonych celów.

Tekst i zdjęcia nadesłała: Marzena Borkowska
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka