Tibi Abi More najlepsi w turnieju piłkarskich trójek

Opublikowano 2016-02-23 13:20:55. Artykuł wyświetlono: 3317 razy.

W sobotę, 20 lutego o godz. 14:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbyła się II edycja piłkarskich trójek, który zorganizowała organizacja sportowa – Time2Play. W zawodach udział wzięły 22 zespoły.

Zawody otworzył Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, który podkreślił, że cieszy go aktywność Karola Zabłotnego, który na terenie Gminy Rybno po raz kolejny organizuje fantastyczne zawody. Po otwarciu turnieju, 22 zespoły walczyły o miano najlepszych II edycji piłkarskich trójek. Do ćwierćfinałów awansowało 16 drużyn, które walczyły do godziny 19:00 już w systemie pucharowym. Najlepszą drużyną okazała się ekipa Tibi Abi More w składzie: Mariusz Szatkiewicz, Bazyli Jabłonowski, Marcin Świniarski i Paweł Świniarski. Drugie miejsce zajęła drużyna MKS Tęcza (Krzysztof Czarnecki, Marek Czarnecki, Rafał Czarnecki i Krzysztoff Szałła).
Medale dla najlepszych trzech drużyn wręczyła kierownik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie – Hanna Bem. Zawody sędziowali: Krzysztof Anisiewicz oraz Andrzej Wiergowski. Organizatorami turnieju była organizacja Time2Play oraz Studio Graficzne Skribi.

Klasyfikacja końcowa:
1. Tibi Abi More