www.gminarybno.pl

Drukuj

Truszczyny: Diamentowi Agnieszka i Feliks Konicz

Opublikowano 2016-11-02 13:25:58. Artykuł wyświetlono: 870 razy.

W piątek, 28 października o godz. 15:00 w Truszczynach odbyła się uroczystość uświetniająca 60-lecie pożycia małżeńskiego Agnieszki i Feliksa Konicz.

W uroczystości udział wzięli: Starosta Powiatu Działdowskiego – Marian Janicki, Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Przewodniczący Gminy Rybno – Andrzej Kornacki, Sekretarz UG w Rybnie – Jolanta Jendrycka, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego – Mieczysław Ciżewski, Sołtys wsi Truszczyny – Maria Kozłowska oraz mieszkanka Truszczyn - Joanna Kozicka.

Drogim jubilatom w imieniu własnym oraz samorządu gminy i powiatu życzyli długich i pogodnych lat życia w jak najlepszym zdrowiu i zadowoleniu, w niegasnącej miłości otoczenia bliskich, wszelkiej pomyślności oraz doczekania kolejnych jubileuszy. - Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale Diamentowe Gody to jubileusz niezwykły, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem 60 lat. Państwo Agnieszka i Feliks Konicz to jubilaci, którzy 60 lat temu połączyli swój los, krocząc we dwoje małżeńskim szlakiem. Wszyscy jubilaci są ambasadorami miłości, wzorem zgody i małżeńskiej miłości dla wszystkich, którzy decydują się związać węzłem małżeńskim. Należy im się szacunek i wyrazy uznania za przykład, jaki dają młodemu pokoleniu szczerze powtarzając formułę przysięgi małżeńskiej – „w zdrowiu i chorobie, dopóki śmierć nas nie rozłączy”. – dopowiada Tomasz Węgrzynowski.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka