www.gminarybno.pl

Drukuj

Turniej trójek siatkarskich

Opublikowano 2015-08-24 10:23:41. Artykuł wyświetlono: 612 razy.

- Chcielibyśmy wraz z drużyną Petarda Olsztyn zaprosić wszystkich sympatyków wraz z zawodnikami na turniej siatkarski w Rybnie o Puchar Kierownika OSiR - Hanny Bem.

Impreza mało spotykana, ale dobrze odbierana w jednym z miast na Warmii i Mazurach. Liczymy na to, że w naszej miejscowości będzie mogła również się rozwinąć na tyle, iż wpisze się w kalendarium naszych imprez corocznie rozgrywanych na terenie Gminy Rybno bądź jej ościennych miejscowości.

Już w drugi weekend września chcielibyśmy zaprosić państwa na fantastyczne zawody. W turnieju maksymalnie mogą wziąć udział 24 trzyosobowe zespoły, które zostaną wcześniej podzielone na grupy, a najlepsi będą mogli się spotkać w walce pucharowej i walczyć o najwyższe cele w tym turnieju. Boisko będzie miało wymiar boiska do piłki siatkowej plażowej, więc będzie "tylko trochę trudniej" zmieścić piłkę na polu "bitwy".

Od dziś do końca sierpnia 2015 roku zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów, gdyż wpisowe będziecie mieli niższe o 10 zł. Zatem do końca sierpnia wpisowe 50 zł (przy zapisach należy podać trzyosobowe zespoły). Pamiętajmy o tym, iż niepełnoletni zmuszeni będą do przyniesienia ze sobą zgody od rodziców bądź ich opiekunów prawnych. Dla najlepszych ekip mamy przygotowane pamiątkowe medale. Nagroda rzeczowa jest jeszcze w trakcie uzgodnień z jednym z przedsiębiorców Naszego powiatu – mówi główny organizator zawodów Karol Zabłotny.

Tekst i plakat nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka