www.gminarybno.pl

Drukuj

Umowa na rozbudowę budynku w Hartowcu

Opublikowano 2020-04-24 14:19:57. Artykuł wyświetlono: 969 razy.

W dniu 24.04.2020 r. Gmina Rybno otrzymała z Urzędu Marszałkowskiego pocztą tradycyjną podpisaną przez Instytucję Zarządzającą umowę na dofinansowanie inwestycji pn.: „Rozbudowa budynku na potrzeby Lokalnego Centrum Aktywności Społecznej w Hartowcu”.

Umowa została podpisana przez Wójta – Tomasza Węgrzynowskiego oraz Skarbnik – Zdzisławę Kanicz i odesłana.

Z powodu epidemii nie odbyło się uroczyste podpisanie umowy w Urzędzie Marszałkowskim – jak bywało do tej pory.

Po podpisaniu umowy zostanie uruchomiona procedura przetargowa na wyłonienie Wykonawcy wspomnianej inwestycji.

Dzięki tej inwestycji Gmina Rybno zyska kolejny obiekt umożliwiający prowadzenie działań zapobiegających wykluczeniu społecznemu oraz miejsce integracji lokalnej społeczności. Obiekt wyposażony będzie w salę szkoleniową, pomieszczenie świetlicowe, kuchnię, salę pracy indywidualnej, salę do ćwiczeń, a na tarasie znajdą się miejsca wypoczynkowe oraz lunety do obserwacji astronomicznej. Na klatce schodowej zostanie zamontowany schodołaz, który umożliwi swobodne poruszanie się po obiekcie osobom starszym i niepełnosprawnym. Łączna wartość inwestycji to 1.186.821,20 zł.
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka