Żabiny: Maria Licznerska i Maja Osmańska zwyciężają w Ogólnopolskim Turnieju Tańca

Opublikowano 2023-03-13 10:38:13. Artykuł wyświetlono: 828 razy.

W sobotę, 12 marca 2023r. o godz. 9:00 we Włocławku odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego Dance Improv Włocławek, w kategoriach disco dance, jazz dance, modern, show dance, PAI, hip-hop. Udział w turnieju wzięła także zdolna ekipa ze szkoły tańca Fresh Flow Dance Academy z Działdowa pod kierownictwem Joanny Kolk.

Niezmierni miło nam poinformować, że mieszkanki naszej gminy – Maria Licznerska oraz Maja Osmańska z Żabin zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach gdzie wystąpiły solo!

1 miejsce Maria Licznerska (hip hop 11-13 lat)
1 miejsce Maja Osmańska (hip hop 14-16 lat)

Wyróżnieni zostali także:
2 miejsce Natalia Wolejszo (hip hop 11-13 lat)
5 miejsce Agata Gołębiewska (hip hop 14-16 lat)
2 miejsce Klaudia Wroszkowska (hip hop powyżej 16 lat)
1 miejsce Kacper Stańczyk (hip hop powyżej 16 lat)

Joanna Kolk potwierdza, że młodzież, która trenuje w jej szkole tańca jest zmotywowana na maxa, chce się rozwijać, zdobywać świat i sprawdzać się na różnych turniejach i konkursach.

Tego dnia cały zespół Pani Joanny Kolk spisał się na medal i odnosił sukcesy w następujących kategoriach:
2 miejsce Sensation (hip hop formacje 12-13 lat)
1 miejsce InMotion (hip hop formacje 14-16 lat)
2 miejsce Fresh Wave ( hip hop mini formacje powyzej 16 lat)
1 miejsce Fresh Flow ( hip hop formacje powyżej 16 lat)

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Tekst: Sylwester Kasprowicz
Zdjęcia: Agnieszka Licznerska