Webinar w Projekcie Transgranicznym Polska-Rosja 2014-2020

Opublikowano 2021-06-30 13:29:39. Artykuł wyświetlono: 1511 razy.

Nasz Partner w Projekcie Transgranicznym Polska-Rosja 2014-2020 zorganizował webinar na temat oszczędzania wody w gospodarstwie domowym. Było to jedno z tzw. działań miękkich, którego realizacja należała do Administracji Okręgu Miejskiego Gusiew.

Nikt nie pozostał bez nowej wiedzy! W miejskim domu kultury odbył się webinar ′′Internetowe wsparcie oszczędzania wody i innych działań środowiskowych w gospodarstwie domowym”.

Konferencja online zgromadziła młodzież, wykładowców, ekspertów i gości, w tym przedstawicieli administracji Gminy Rybno. Szef administracji Aleksandr Kitajev wygłosił przemówienie powitalne w formacie wideo, po stronie polskiej - koordynator projektu Artur Żyłka.

Podczas webinaru uczestnicy aktywnie zadawali pytania, poszerzali wiedzę na temat wody, a także dowiedzieli się, jak każdy z nas może zachować główne bogactwo naszej planety. Wszystko to stało się możliwe dzięki programowi współpracy granicznej ′′ Rosja-Polska 2014-2020 ".
Ponadto na stronie internetowej projektu https://clck.ru/VniSS organizowane jest internetowe wsparcie w zakresie ochrony wody i działań przemysłowych, gdzie każdy może zadać pytania wykładowcom.

Informacje o tym wydarzeniu zostały opublikowane na stronie internetowej oraz profilu FB Administracji Miejskiej Gusiew:

Dziękujemy naszym Partnerom za kolejne profesjonalnie zorganizowane wydarzenie.

ZAŁĄCZNIKI: