www.gminarybno.pl

Drukuj

Wieczorek Seniora w Szkole Podstawowej

Opublikowano 2020-01-17 13:59:25. Artykuł wyświetlono: 658 razy.

W środę, 15 stycznia 2020r. o godz. 18:00 w Szkole Podstawowej im Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie odbył się Wieczorek Seniora. Skupił on w sobie kilka uroczystości: Dzień Babci, Dzień Dziadka oraz Dzień Seniora.

Dla wszystkich nas Babcia i Dziadek oraz osoby starsze to przewodnicy – mistrzowie, którzy dają wskazówki jak żyć. Stąd też chcieliśmy, aby ten czas wspólnie spędzony był wyjątkowy, a Seniorzy poczuli się ważni. Wieczorek składał się z dwóch części. W pierwszej przedszkolaki z dwóch oddziałów przedszkolnych zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Ich występy przeplatane były tańcami wykonanymi przez koło taneczne działające w szkole podstawowej.

Punktem kulminacyjnym wieczorku był występ gości przybyłych z Działdowa – chórzystów z chóru OUR VOICE i CUDAWIANKI ze Szkoły Podstawowej nr 3 pod dyrekcją Pani Danuty Czeczot. Wszystkie osoby przybyłe na Wieczorek Seniora otrzymały opaski odblaskowe podarowane przez Szkolne Koło Caritas, a chórzyści serca wykonane przez wolontariuszy ze Szkolnego Koła Wolontariatu oraz uczniów z koła plastycznego. Wszystkim przybyłym gościom dziękujemy za wspólne spędzenie czasu przy słodkim poczęstunku.

Tekst: Dyrekcja SP w Rybnie; zdjęcia: Sylwester Kasprowicz
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka