www.gminarybno.pl

Drukuj

Wojewódzka Spartakiada Obrony Cywilnej

Opublikowano 2012-09-14 10:45:43. Artykuł wyświetlono: 3178 razy.

Ratownicy z Formacji Obrony Cywilnej Gminy Rybno uczestniczyli w wojewódzkiej spartakiadzie drużyn sanitarnych OC. Zawody organizowane przez Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego W-M Urzędu Wojewódzkiego odbyły się w sobotę 8 września 2012 r. w Olsztynie.

Celem zawodów było doskonalenie umiejętności ratowników OC w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz upowszechnianie idei systemu ochrony ludności - w zakresie samoobrony.

Drużyna z Gminy Rybno podczas zawodów reprezentowała Powiat Działdowski. Był to drugi w historii start drużyny z Rybna w tego typu zawodach. Do rywalizacji o puchar Wojewody Warmińsko-Mazurskiego zgłosiło się 6 drużyn z regionu. W klasyfikacji końcowej ratownicy z Rybna uplasowali się na 4 miejscu.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka