www.gminarybno.pl

Drukuj

Współpraca z Gminą Heiden

Opublikowano 2018-02-05 13:27:43. Artykuł wyświetlono: 961 razy.

Polskie tłumaczenie pisma z dnia 25 stycznia 2018r.

Gmina Rybno
ul. Lubawska 15
13-220 Rybno
Polska

Heiden, dn. 25.01.2018r.

 

Dzień dobry Panie Wójcie Węgrzynowski,

cieszymy się bardzo, że zaplanował Pan wizytę w naszej Gminie w terminie od 19.04.2018r. do 22.04.2018r.

Wspólnie ze Stowarzyszeniem Partnerstwa Miasta Heiden powstają pierwsze rozważania i plany dotyczące Państwa wizyty. Wybrany termin jest dla Gminy Heiden szczególnym czasem. W niedzielę obchodzimy „Maibökendag“ (jest to uroczysty festyn / święto miasta) i otwieramy sezon odkrytych pływalni. Na te uroczystości jesteście Państwo oczywiście serdecznie zaproszeni.

W związku z Państwa wizytą chcielibyśmy oficjalnie nawiązać partnerstwo z Państwa Gminą. Dlatego też planujemy Waszą oficjalną wizytę w Ratuszu.

Oczekujemy z Państwa strony 25 osób. Zatroszczyliśmy się o zakwaterowanie, wyżywienie i program. Koszty za to ponosi Stowarzyszenie Partnerstwa Miasta Heiden jak również Gmina Heiden. Państwo ponoszą tylko koszty przyjazdu i odjazdu.

Jak tylko plany związane z Państwa wizytą będą bardziej zaawansowane, otrzymają Państwo dalsze informacje. Cieszymy się, że będziemy mogli Państwa przyjąć w naszej Gminie.

Serdeczne pozdrowienia

Karl-HeinzVoßkamp
Przewodniczący

Hans-Jürgen Benson
Burmistrz

 

 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka