www.gminarybno.pl

Drukuj

Wyróżnienia „SUPERSOŁTYS” rozdane

Opublikowano 2018-03-19 11:52:48. Artykuł wyświetlono: 570 razy.

W piątek, 16 marca 2018 roku o godz. 12:00 w Hotelu „Pirat” w Olsztynie odbyła się uroczysta Gala rozdania nagród w plebiscycie „SUPERSOŁTYS” zorganizowana przez Gazetę Olsztyńską oraz Dziennik Elbląski.

Z rąk Marszałka Województwa Warmińsko Mazurskiego – Gustawa Marka Brzezina oraz Wojewody Warmińsko Mazurskiego – Artura Chojeckiego tytuł „SUPERSOŁTYSA” Powiatu Działdowskiego otrzymał Michał Leśniewski (Sołectwo Klonowo) z Gminy Lidzbark. Na podium znalazło się także dwóch sołtysów z Gminy Rybno – tytuł srebrnego „SUPERSOŁTYSA” otrzymał Grzegorz Januszewski (Sołectwo Dębień), a tytuł brązowego „SUPERSOŁTYSA” – Adam Bochno (Sołectwo Szczupliny”. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka