XVI Konkurs BHP

Opublikowano 2016-04-20 09:22:40. Artykuł wyświetlono: 1407 razy.

Z wielką przyjemnością przekazujemy informację jaka dotarła do nas z Warmińsko-Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

W dniu 8 kwietnia 2016 roku w Warmińsko-Mazurskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości dbył się etap wojewódzki XVI Ogólnopolskiego Konkursu BHP dla uczniów realizujących naukę zawodu w zakładach rzemieślniczych. Wzięło w nim udział 31 osób z 8 cechów ( Biskupiec, Elbląg, Iława, Lubawa, Mrągowo, Nowe Miasto Lub., i Ostróda). Cech Lubawa reprezentował uczeń Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Rybnie, który realizuje naukę zawodu w PPUHiE Szynaka w Lubawie - Krzysztof Rogoziński.

Krzysztof, który zajął I miejsce w konkursie, wraz z uczniem - przedstawicielem Cechu Elbląg uplasowali się w czołówce wojewódzkiej i będą reprezentować województwo warmińsko-mazurskie w etapie centralnym, który odbędzie się 19 maja 2016 r. w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie. Wielkie gratulacje! Trzymamy kciuki 19 maja!

Tekst nadesłany przez Zespół Szkół w Rybnie

zdjęcie: www.izbarzem.olsztyn.pl