www.gminarybno.pl

Drukuj

XX Bieg Niepodległości

Opublikowano 2017-11-16 07:48:26. Artykuł wyświetlono: 808 razy.

W sobotę, 11 listopada w centrum Rybna odbył się XX Bieg Niepodległości zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie. W imprezie udział wzięło około 250 zawodników i zawodniczek.

Organizatorzy biegów przygotowali dla uczestników 6 kategorii wiekowych – dla kobiet i mężczyzn. Imprezę otworzyły biegi przedszkolaków i rodziców oraz Bieg „Przegonić Raka” organizowany przez Radnego Powiatu Działdowskiego – Janusza Kaczmarka we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Rybnie. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, a najlepsi – statuetki, koszulki oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów. Podczas biegów przygrywała Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Rybna, a całą imprezę poprowadziła – Jolanta Rososińska. Organizatorzy dla wszystkich przygotowali ciepły poczęstunek – żurek, bigos oraz ciepłą herbatę. Nagrody uczestnikom biegów wręczali: Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Kierownik OSiR w Rybnie – Hanna Bem, Sekretarz UG w Rybnie – Jolanta Jendrycka, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Rybno – Dariusz Tara, Radni Gminy Rybno Czesław Mederski, Sylwester Kasprowicz i Waldemar Reszka, Sołtys wsi Koszelewy – Adam Kasprowicz.

Kierownik OSiR w Rybnie – Hanna Bem dziękuje sponsorom, pracownikom ośrodka, nauczycielom, harcerzom, strażakom, wolontariuszom oraz wszystkim, którzy przyczynili się i pomogli zorganizować XX Bieg Niepodległości w Rybnie.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz


Galeria zdjęć skojarzona z tekstem 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka