www.gminarybno.pl

Drukuj

Żabiny: Poświęcenie altany i wyróżnienie mieszkańców

Opublikowano 2016-09-15 11:19:23. Artykuł wyświetlono: 842 razy.

W sobotę, 10 września o godz. 15:00 w Żabinach odbyło się poświęcenie przez ks. Mariana Zbrojskiego wybudowanej przez mieszkańców wsi altany.

W trakcie uroczystości Sołtys Sołectwa Żabiny – Edmund Gajek wyróżnił mieszkańców angażujących się w prace na rzez rozwoju Żabin pamiątkowymi statuetkami, które wręczył Wójt Gminy Rybno –Tomasz Węgrzynowski wraz z Radnym Gminy Rybno – Grzegorzem Rozentalskim. Wyróżnieni zostali: Bożena Lewicka, Tadeusz Śmigielski, Andrzej Sokołowski, Roman Zygmunt, Jan Rozentalski, Jan Zawadzki, Grzegorz Rozentalski, Zbigniew Wrombel, Zbigniew Nazar, Zdzisław Zarzycki, Jan Jakielski, Bogusław Jakielski i Sylwester Domeracki. Wyróżnienie otrzymała także Marzena Chmielińska, która otrzymała prezent. Potem odbyła się wspólna biesiada i ognisko dla dzieci.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka