www.gminarybno.pl

Drukuj

Żabiny: Zamontowano 5 tablic edukacyjnych

Opublikowano 2017-07-25 11:34:01. Artykuł wyświetlono: 669 razy.

Po zamontowaniu nowych lamp oraz ławek i koszy przy deptaku nad jeziorem w Żabinach przyszedł czas na wstawienie 5 tablic dydaktycznych, które zostały zakupione ze środków w ramach konkursu grantowego zorganizowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

Konkurs ma za zadanie podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców Gminy Rybno. Dzięki samodzielnie wykonanej grafice do tablic, oraz samodzielny montaż i ich przywóz, sołectwo otrzymało 5 sztuk, a nie 3. Sołtys wsi – Edmund Gajek pragnie podziękować za pomoc przy montażu Radnemu Gminy Rybno - Grzegorzowi Rozentalskiemu oraz mieszkańcowi wsi - Zdzisławowi Zarzyckiemu. Zapraszamy na spacer po coraz bogatszym deptakiem.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka