Zagłosuj na Sołtysa

Opublikowano 2016-02-11 08:19:56. Artykuł wyświetlono: 1534 razy.

Wystartowało głosowanie na Super Sołtysa Powiatu Działdowskiego 2016! Sprawdź listę sołtysów, zgłoś kandydata i zagłosuj na swojego faworyta!

Sołtys. Ci z Was, którzy mieszkają na wsi, doskonale wiedzą, jak wiele ta osoba znaczy dla lokalnej społeczności. Pomoże załatwić sprawę w urzędzie, wyrówna drogę, postawi płot. Teraz macie okazję wyrazić sołtysom swoją wdzięczność - pomagając im wygrać plebiscyt na Super Sołtysa 2016!
Sołtys to często centralna osoba w całej wsi. Jego rola jest bardzo ważna - sołtys jest najbliżej lokalnej społeczności, bo zna jej problemy i wie, jakie zadania samorząd powinien wykonać najpierw. Wieś, która ma dobrego sołtysa, jest na wygranej pozycji.
Sołtys to oczywiście urząd, ale w dzisiejszych czasach to przede wszystkim lider lokalnej społeczności. Takich najaktywniejszych liderów chcemy pokazać. Stąd pomysł na zorganizowanie plebiscytu SMS-owego. Ci sołtysi, których Czytelnicy uznają za najlepszych, zostaną nagrodzeni i okrzyknięci Super Sołtysami.
Tytuł "Super Sołtysa 2016" Powiatu Działdowskiego otrzyma osoba, która uzyska największą liczbę głosów oddanych za pomocą smsów, nadesłanych w głosowaniu. Kolejnym dwóm kandydatom zostaną przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa w Plebiscycie. Regulamin plebiscytu dostępny jest na stronie dzialdowo.wm.pl oraz w siedzibie redakcji Gazety Działdowskiej przy ul. Hallera 17. Już teraz zachęcamy do głosowania na swojego sołtysa. Warto przecież docenić ich ciężką pracę i trud jaki wkładają w rozwój waszej wsi. Nie zwlekajcie i popierajcie swojego Sołtysa. Każdy z was może wysłać niezliczoną ilość smsów.
Jak głosować? Wystarczy wysłać SMS-a z telefonu komórkowego na numer 7148, o treści GD.NPS.X - gdzie X to numer przypisany konkretnemu sołtysowi. Koszt SMS-a to 1,23 z VAT. Głosowanie smsowe potrwa do 3 marca do godz. 23.00.

Oto lista kandydatów z Gminy Rybno z numerami:

1. Elżbieta Rozentalska (Rumian) SMS O TREŚCI: GD.NPS.14
  2. Adam Kasprowicz (Koszelewy) SMS O TREŚCI: GD.NPS.15