www.gminarybno.pl

Drukuj

Zapełnij młodzieżą spichlerz w Hartowcu

Opublikowano 2017-05-19 11:43:54. Artykuł wyświetlono: 712 razy.

Szczęść Boże!

Od 8 maja czyli tydzień temu ruszyła akcja Zapełnij Spichlerz-miejsce dla przemiany młodzieży.

W kolejnym liście chciałem bardzo podziękować za dotychczasowe zainteresowanie nią i Twoje wsparcie.

Patrząc na młodzież i słuchając ich w czasie Dni Młodych w Hartowcu, wiele razy myślałem sobie: "jacy oni są zagubieni i potrzebują dobrych wzorców, jak wielu z nich nie otrzymało Tego w swoim domu".

Dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce, gdzie młodzi będą mogli przyjechać także w ciągu roku, a nie tylko 4 dni w lipcu. Wierzymy, że ziarno zasiane w ich sercach przez Jezusa w czasie rekolekcji czy dni skupienia w Spichlerzu Dobra wyda dobry plon i założą kiedyś szczęśliwe rodziny. Rodziny mocne i trwałe bo oparte na wartościach i Skale.

Remont naszego spichlerza, w którym będziemy przyjmować młodych postępuje. Skończyliśmy już I etap- wymieniliśmy dach i przygotowaliśmy dokumentację do adaptacji wnętrza. Był to koszt 47 359 zł.
Teraz rozpoczynamy II etap: przebudowę wnętrza spichlerza, by powstało kilkanaście pokoi z łazienkami i duża sala konferencyjna. Jednak koszt przerasta możliwości mojej małej parafii, która liczy 780 osób.Zawiązał się też Komitet Honorowy remontu spichlerza i podpisaliśmy deklarację pomocy , którą na zdjęciu trzymam w ręku. A więc wielu ludzi przyszło nam z pomocą.

Dlatego proszę cię o wsparcie i zostanie naszym Darczyńcą.
A jeśli już Nim jesteś to proszę powiedz o naszej akcji swoim przyjaciołom i znajomym i zarekomenduj ją, by i oni mogli ziarno dobra rozsiewać dla pięknego plonu w sercach młodzieży.

Każdej środy modlimy się za naszych Dobrodziejów do Matki Bożej, a w ostatni piątek miesiąca sprawuję za nich Eucharystię , a w każdym czasie możesz zostawić na naszej stronie swoją intencję-my obiecujemy za Ciebie naszą modlitwę.

 


Nasz cel?

Chcemy wyremontować zabytkowy spichlerz, który posłużyłby nam za miejsce, w którym młodzi mogliby się spotykać i wzrastać w wierze.

Do 8 czerwca potrzebujemy zebrać 250 000 tys. złotych.

Dlatego chcę poprosić Cię o wsparcie akcji #ZapełnijSpichlerz
Bez Ciebie to dzieło nie powstanie. Wspólnie możemy przyczynić się do wielkiej zmiany. Każda darowizna to krok w stronę stworzenia wspaniałego miejsca – Spichlerza Dobra.
Akcję można wesprzeć klikając w przycisk poniżej.

WSPIERAM

 

PS: Już teraz chcę bardzo podziękować Ci za każdą wpłatę, dobre słowo o nas innym i modlitwę. Wierzę głęboko, że Spichlerz Dobra powstanie, a dzięki temu wielu młodych ludzi odnajdzie drogę do Zmartwychwstałego.

Nadesłał: Ksiądz Sławomir Skonieczka
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka