www.gminarybno.pl

Drukuj

Zapraszamy na III turniej piłki siatkowej o Puchar Wójta Gminy Rybno

Opublikowano 2017-12-29 18:35:08. Artykuł wyświetlono: 621 razy.

W sobotę, 13 stycznia o godz. 10:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbędzie się III edycja turnieju siatkarskiego o Puchar Wójta Gminy Rybno – Tomasza Węgrzynowskiego. Zawody przygotuje organizacja sportowa Time2Play. Zapisy pod adresem email: kzablotny.doreczpl@gmail.com lub telefonicznie: 727-908-613.

W turnieju wystąpi 6 drużyn, które zostaną podzielone w pierwszej fazie na dwie grupy. Zwycięzca oraz zespół z drugiego miejsca awansuje do półfinałów. Gra będzie toczyła się do dwóch wygranych setów. Regulamin i harmonogram imprezy zostanie przedstawiony na stronie Time2Play oraz przesłany opiekunom drużyn na maila. W zeszłym roku zwyciężyła drużyna z Ostródy. Organizator liczy, iż zbliżające się za dwa tygodnie zmagania będą również na wysokim poziomie, a także iż turniej zgromadzi fanów siatkarskich na boisku jak i również na trybunach.
Partnerzy:
- Gmina Rybno
- Eurostyl Rybno
- Serwis informacyjny – Syla
- Działdowo dla Was

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka