www.gminarybno.pl

Drukuj

Zespół Exelent gwiazdą wieczoru podczas festynu rodzinnego

Opublikowano 2016-07-18 09:02:11. Artykuł wyświetlono: 1790 razy.

W sobotę, 9 lipca o godz. 17:00 w Hartowcu odbył się plenerowy festyn rodzinny zorganizowany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Hartowcu.

Tego wieczoru organizatorzy postarali się aby dla każdego wystarczyło atrakcji. Dzieci mogły przejechać się bryczką lub kucykiem, mogły także zwiedzać wóz strażacki oraz samochód rajdowy, a także wziąć udział w konkursach, w których do wygrania były nagrody sfinansowane przez Starostwo Powiatowe w Działdowie. Starsi uczestnicy festynu mogli postrzelać z wiatrówki oraz wziąć udział w konkursie – „rzut młotem do telewizora”. O godz. 20:30 wystąpiła gwiazda wieczoru – zespół EXELENT, który jest znany z takich utworów jak: „Najpiękniejsza”, „Ciało Bomba”, „Ciebie Mam”. Następnie zabawę taneczną poprowadził zespół COVER.

Wszyscy mogli także korzystać z obficie zaopatrzonych bufetów. Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy pomogli zorganizować kolejny plenerowy festyn rodzinny, a w szczególności firmie „STANISZEWSCY BETON”.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka