www.gminarybno.pl

Drukuj

Zip Eurostyl Squad wygrał turniej 'Gramy dla Janusza'

Opublikowano 2018-07-17 12:19:16. Artykuł wyświetlono: 1460 razy.

W sobotę, 14 lipca 2018 roku o godz. 9:00 na stadionie sportowym przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się Turniej Charytatywny w piłkę nożną „Gramy dla Janusza”, w którym udział wzięło 16 zespołów.

GRUPA - A: 1.RMW, 2.OSP Rybno, 3.Rybno, 4.Gronkersi, 5.Przyjaciele z boiska

GRUPA - B: 1.Oldboys Drwęca, 2.Bezimienni, 3.Koledzy Janusza, 4.Biedronki, 5.Niechłonin

GRUPA - C: 1.Zip Eurostyl Squad, 2.Makrodach Rumienica, 3.Chłopcy do bicia, 4.Ewita, 5.Seba Team oraz Elektrycy Gralbet.

Turniej Charytatywny zorganizowany został przez grupę młodzieży „W Rękach Młodych”, Gminę Rybno, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie, GSZS Delfin Rybno, firmę raDRUK w Rybnie, firmę Eurostyl Rybno oraz Zakład Usług Leśnych – Jan Rozentalski.

Po grupowych zmaganiach do rundy finałowej awansowało 8 zespołów:

Przyjaciele z boiska – Oldboys 5:0
RMW – Zip Eurostyl Squad 1:4
Seba Team – Niechłonin 1:2
Biedronki – Chłopcy do bicia 0:0 (2:1 k)

Półfinały:
Przyjaciele z boiska – Zip Eurostyl Squad 0:0 (1:2 k)
Niechłonin – Biedronki 1:2

Mecz o III miejsce:
Niechłonin – Przyjaciele z boiska 0:3

Finał:
Biedronki – Zip Eurostyl Squad 1:1 (1:2 k)

Podsumowania turnieju dokonał przewodniczący grupy „W Rekach Młodych” – Sylwester Kasprowicz, a nagrody rzeczowe, medale oraz puchary najlepszym drużyn wręczali: Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Kierownik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie – Hanna Bem, a także Wiesława Cybulska. Najlepszym bramkarzem turnieju został Mateusz Leśniewski (Biedronki), a najlepszym zawodnikiem – Paweł Brzozowski (Zip Eurostyl Squad).
- Wielkie podziękowania za zaangażowanie w organizację turnieju należą się trenerowi GSZS Delfina Rybno – Radosławowi Wasielewskiemu, bez którego ciężko byłoby zorganizować pierwszy turniej, który odbywał się na dwóch boiskach na stadionie sportowym w Rybnie. Podziękowania także dla członków grupy „W Rękach Młodych”: dla Aliny Świniarskiej, Aleksandry Orzechowskiej, Zuzanny Knozowskiej oraz Dawida Boguskiego, a także dla pracowników OSiR-u oraz restauracji „Świtezianka” za pyszną zupę.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst
statystyka