ZS Rybno: Zapraszamy inne szkoły

Opublikowano 2016-01-11 09:49:29. Artykuł wyświetlono: 3833 razy.

W Zespole Szkół w Rybnie w ramach realizacji zadania w projekcie Szkoła z klasą 2.0 w dniach 18 grudnia 2015 r. i 5 stycznia 2016 r. gościliśmy uczniów klas szóstych szkół podstawowych z naszej gminy ( SP Rybno, SP Rumian, SP Żabiny, SP Jeglia, SP Koszelewy i SP Hartowiec) .

Celem naszym była integracja uczniów i pokazanie sposobów, metod i form pracy i zabawy w naszej szkole. Szkoła na potrzeby spotkania została przekształcona w „Twierdzę Janka i Marysi”. Gościom zaproponowano udział w zajęciach w komnatach „Mikro, Magii i czarów, Za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, Komnacie potyczek słownych, Turnieju Rycerskim, ” . Pobyt zorganizowano w konwencji gry terenowej po budynku szkoły przygotowanej przez harcerzy. Było też spotkanie z Mikołajem. Bardzo pomogła nam Rada Rodziców przygotowując posiłek dla gości. Wielkie podziękowania kierujemy do dyrekcji i wychowawców klas szóstych za pomoc w organizacji tego spotkania, p. Podowskiemu za sprawny dowóz uczestników, a szczególne podziękowania dla p. Karola Krajewskiego, który w ekspresowym tempie przygotował pamiątkowe zdjęcia dla wszystkich uczestników.

źródło: ZS Rybno