www.gminarybno.pl

Drukuj

OSP Rybno najlepsza w piłkę nożną halową

Opublikowano 2019-05-06 08:04:20. Artykuł wyświetlono: 2119 razy.

W niedzielę, 5 maja 2019 roku o godz. 16:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się IV Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Rybno z okazji Dnia Strażaka.

Udział w zawodach wzięło sześć ochotniczych straży pożarnych z terenu gminy Rybno: OSP Koszelewy, OSP Dębień, OSP Rybno, OSP Hartowiec, OSP Truszczyny i OSP Rumian. Drużyny rozegrały turniej systemem „każdy z każdym” 1 x 10 minut. Sędzią głównym turnieju był Zbigniew Cybulski, a sędzią technicznym Krzysztof Anisiewicz. Wszystkie drużyny otrzymały od organizatorów pamiątkowe statuetki oraz puchary, które wręczał Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, Kierownik OSiR-u w Rybnie – Hanna Bem oraz Komendant Gminny OSP – Piotr Bojarowski.

Turniej wygrała Ochotnicza Straż Pożarna w Rybnie, która do tej pory zwyciężała w trzech z czterech takich turniejów.

Tabela końcowa:
1. OSP Rybno (7:2) 13 pkt.
2. OSP Hartowiec (8:6) 9 pkt.
3. OSP Rumian (9:4) 7 pkt.
4. OSP Dębień (3:3) 7 pkt.
5. OSP Koszelewy (4:8) 4 pkt.
6. OSP Truszczyny (1:9) 3 pkt.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst