Trwają prace związane z murowaniem ścian piwnic oraz przygotowanie pod wykonanie stropu. Zakończone prace na poziomie gruntu na części niepodpiwniczonej obiektu.
Zakończono remont pomieszczeń w Urzędzie Gminy Rybno. Głównym celem prowadzonych prac było zwiększenie dostępności pomieszczeń urzędu dla osób niepełnosprawnych zgodnie z art. 5 Ustawy Prawo budowlane (Dz.U. 2020.1333 t.j.).
KOMUNIKAT dotyczący wniosków o dofinansowanie utylizacji wyrobów zawierających azbest w 2021 roku oraz wstrzymania przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie naboru wniosków w ramach programu dotacyjnego "Ochrona powierzchni ziemi - usuwanie azbestu.
Rozpoczęły się prace związane z budową wieży alarmowej przy remizie OSP w Żabinach. Materiały budowlane zostały zakupione przez Gminę Rybno, natomiast prace wykonywane są przez strażaków z OSP w Żabinach.
POMAGAMY!!! Z okazji Dnia Dziecka w Zespole Szkół w Rybnie bawiliśmy się "na słodko". Nauczyciele oraz uczniowie przygotowali ciasta, gofry, chleb ze smalcem i inne smakołyki.
Zachęcamy do udziału w ogólnopolskim, amatorskim konkursie filmowym „Świat się kręci wokół wsi”, zorganizowanym przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Nagraj i prześlij swój film. Pokaż jak zmienia się polska wieś.
Z okazji Dnia Dziecka zorganizowano w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Koszelewach w ramach integracji grę terenową. Przygotowane zostały zadania wiedzowe i sprawnościowe. Uczniowie drużynowo zaliczali poszczególne etapy gry.
W poniedziałek 31 maja 2021 roku na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Działdowie odbyła się uroczystość związana z Obchodami Dnia Strażaka.