11 marca Ogólnopolski Dzień Sołtysa

Opublikowano 2022-03-11 16:22:37. Artykuł wyświetlono: 454 razy.

Odpowiedzialność, wzajemne zaufanie i dobra komunikacja, to podstawy dialogu, który nadaje sens idei samorządności.

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa, pragnę wyrazić swą wdzięczność za dotychczasową współpracę z samorządem Gminy Rybno oraz pasję, z jaką służą Państwo naszej Wspólnocie. Starania o optymalne wykorzystanie Innowacyjnego Funduszu Sołeckiego.

To właśnie dzięki takiemu gospodarzowi i opiekunowi, który rozumie potrzeby Mieszkańców, pomaga spełniać ich oczekiwania oraz aktywnie działa w ich imieniu i na ich rzecz - nasza mała Ojczyzna z każdym dniem pięknieje, rozwija się i zmienia na lepsze.

Dziękuję za zaangażowanie w sprawy lokalnej społeczności. Niech ta odpowiedzialna służba stanowi dla Was źródło satysfakcji i społecznego uznania.

Życzę także dobrego zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Tomasz Węgrzynowski
Wójt Gminy Rybno