www.gminarybno.pl

Drukuj

50 lat Orderu Uśmiechu

Opublikowano 2018-09-25 10:42:39. Artykuł wyświetlono: 2316 razy.

21 września Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie obchodziła 50 – lecie Orderu Uśmiechu. W radosnym dniu w towarzystwie piosenek z megafonu: ,,Order od dzieci”, „Słoneczny Order”, „Uśmiechnięty Order” dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-III wyruszyły ze słoneczkami i transparentem w Słonecznym Korowodzie.

Uczniowie rozdawali kartki pracownikom urzędów i sklepów oraz przechodniom. W tym dniu cała społeczność szkolna zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie na słonecznym placu apelowym przed szkołą i otrzymała słoneczne pozdrowienia od Kanclerza Kapituły Orderu Uśmiechu, a zarazem Rzecznika Praw Dziecka – Marka Michalaka, od Ewy Chrobak – Szoty (jako 9 – letnia dziewczynka z Głuchołaz stworzyła projekt Orderu Uśmiechu) i innych Kawalerów Orderu Uśmiechu.

Nadesłała: Małgorzata Urbańska
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst