www.gminarybno.pl

Drukuj

Światowy Dzień Orderu Usmiechu

Opublikowano 2022-09-30 16:44:52. Artykuł wyświetlono: 457 razy.

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rybnie obchodziła Światowy Dzień Orderu Uśmiechu. Jest to jedyne odznaczenie przyznawane dorosłym przez dzieci za okazywane im serce i dobroć.

21 września wszystkie klasy obejrzały prezentację o historii Orderu Uśmiechu i patronach naszej szkoły. W tym dniu uczniowie i pracownicy starali się założyć ubiór w kolorach znajdujących się na orderze: niebieskim i żółtym. Tradycyjnie dzieci z Oddziałów Przedszkolnych i klas I - III przeszły ulicami Rybna w Słonecznym Korowodzie w towarzystwie piosenek: " Uśmiechnięty order", "Order od dzieci", "Słoneczny order uśmiechu", "Roześmiana piosenka". Wręczały też społeczności lokalnej: pracownikom urzędów, sklepów, przechodniom pamiątkowe breloczki z Orderem Uśmiechu.

 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst