www.gminarybno.pl

Drukuj

Boccia dla Krainy Srebrnych Łąk

Opublikowano 2020-01-21 15:07:46. Artykuł wyświetlono: 2215 razy.

W niedzielę, 19 stycznia 2020r. o godz. 11:00 w gali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rybnie odbył się I Integracyjny Turniej Bocci pod Patronatem Starosty Powiatu Działdowskiego zorganizowany przez OSiR Rybno i Stowarzyszenie IKS-Integracja-Conan w Giżycku.

Udział w rywalizacji wzięło aż 30 drużyn, które powitała podczas otwarcia zawodów Kierownik OSiR-u w Rybnie Hanna Bem wraz z Sekretarz UG w Rybnie – Jolantą Jendrycką i Radnym Powiatu Działdowskiego – Januszem Kaczmarskiem. Zespoły zostały podzielone na 6 grup po 4 zespoły oraz dwie grupy po trzy zespoły. Drużyny, które zajęły pierwsze miejsca w grupach zagrały w rundzie finałowej.

Klasyfikacja finałowa:

  1. Stowarzyszenie „Kraina Srebrnych Łąk”
  2. KGW Rumian
  3. Klub Seniora w Szczuplinach
  4. Stowarzyszenie „W Rękach Młodych”
  5. Szkoła Podstawowa w Rybnie

Organizatorzy przygotowali dla wszystkich drużyn pamiątkowe statuetki i dyplomy, a dla każdego zawodnika medal. Podczas turnieju wszyscy uczestnicy mogli skorzystać z pysznego posiłku przygotowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich „Iskra” z Hartowca oraz restaurację „Świtezianka”.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst