Częściowy odbiór centrum sportu

Opublikowano 2023-10-19 12:38:37. Artykuł wyświetlono: 528 razy.

Częściowy odbiór inwestycji pn.: „Budowa centrum sportowo-rekreacyjnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą”.

W dniu 13.10.2023 r. dokonano częściowego odbioru powyższej inwestycji. Przedmiotem odbioru było wykonanie ścian konstrukcyjnych oraz działowych, wykonanie stropu z żelbetowych płyt stropowych, konstrukcji stalowej dachu, więźby dachowej, pokrycia stropodachu, montaż stolarki okiennej i drzwiowej, a także wykonanie tynków i okładzin ścian wewnętrznych, elewacji, instalacji elektrycznej gniazd wtykowych, oświetleniowej i odgromowej. Wykonano także przyłącze sieci wodociągowej oraz montaż podziemnych zbiorników na wodę deszczową.

Wartość odebranych robót wyniosła 1.384.581,84 zł.

Odebrane prace nie budziły zastrzeżeń komisji dokonującej odbioru, a cały obiekt, jego usytuowanie, rozkład pomieszczeń, a przede wszystkim kompleksowo zaprojektowane zaplecze sportowe budziły podziw wśród zaproszonych gości.

Inwestycja realizowana jest dzięki wsparciu Rządowego Funduszu Polski Ład Fundusz Inwestycji Strategicznych oraz Powiatu Działdowskiego.

Relacja filmowa z tego wydarzenia dostępna pod linkiem: https://fb.watch/nMGLGh9Y1o/