www.gminarybno.pl

Drukuj

Członkowie Klubu HDK w Rybnie nagrodzeni

Opublikowano 2020-01-22 09:58:44. Artykuł wyświetlono: 758 razy.

W piątek, 17 stycznia 2020r. o godz. 16:00 w Kaplicy i Sali Rycerskiej Zamku w Działdowie odbyła się uroczysta Gala z okazji inauguracji obchodów 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża na ziemi działdowskiej.

Podczas uroczystości zostały wręczone m.in. odznaczenia „Zasłużony dla Zdrowia Narodu” nadane przez Ministra Zdrowia, które otrzymali: Wiesław Wielgosiński i Sylwester Kasprowicz. Medale z okazji 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża otrzymali: Wójt Gminy Rybno - Tomasz Węgrzynowski, Prezes Klubu HDK w Rybnie - Danuta Ogrodowczyk oraz Członek Zarządu Klubu HDK w Rybnie - Henryk Wiśniewski. Galę prowadził Prezes Oddziału Rejonowego w Działdowie – Jerzy Giezek.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst