www.gminarybno.pl

Drukuj

Dębień: Orkiestra zagrała dla Pań

Opublikowano 2023-03-13 10:36:16. Artykuł wyświetlono: 105 razy.

W środę, 8 marca 2023r. o godz. 19:00 w świetlicy wiejskiej w Dębieniu odbyło się spotkanie dla wszystkich Pań z sołectwa Dębień z okazji Dnia Kobiet, które zostało zorganizowane przez sołtysa i radę sołecką.

Uroczystość otworzył Sołtys wsi Dębień – Grzegorz Januszewski, który powitał wszystkie przybyłe Panie oraz złożył najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet. Do życzeń przyłączył się także Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie – Jarosław Rolkowski, który przybył na to wyjątkowe spotkanie wraz z członkami orkiestry dętej. Orkiestra uświetniła obchody z okazji Dnia Kobiet mini koncertem za co otrzymała gromkie brawa.

Później odbyło się wspólne biesiadowanie, poczęstunek oraz zabawa przy dobrej muzyce. Nie zabrakło także symbolicznych tulipanów, które wręczył Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski.

Tekst: Sylwester Kasprowicz
Zdjęcia: GBP w Rybnie

 
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst