Dzień Dziecka w Koszelewach

Opublikowano 2017-06-02 10:14:20. Artykuł wyświetlono: 1279 razy.

W czwartek, 1 czerwca na godz. 17:00 do świetlicy wiejskiej w Koszelewach - Sołtys wsi Adam Kasprowicz, Radny Gminy Rybno – Dariusz Tara oraz Rada Sołecka zaprosiła wszystkie dzieci na wspólną zabawę z okazji Dnia Dziecka.

Na dzieci czekały różne atrakcje przygotowane przez organizatorów – ognisko z kiełbaskami, zimne napoje, lody, zwiedzanie wozu strażackiego oraz samochodu policyjnego. Odbyła się także mini dyskoteka w świetlicy.

- Dziękuję wszystkim ,którzy zaangażowali się w zorganizowanie Dnia Dziecka w Koszelewach. Dziękuję Panu Wójtowi za przybycie i świętowanie razem z naszymi najmłodszymi w dniu ich święta, a ja życzę wszystkim dzieciakom samych radosnych chwil i dużo uśmiechu na twarzy – podsumował Adam Kasprowicz.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz