www.gminarybno.pl

Drukuj

Dzień kobiet w Tuczkach

Opublikowano 2016-03-11 09:03:44. Artykuł wyświetlono: 2173 razy.

We wtorek, 8 marca o godz. 17:00 w świetlicy wiejskiej w Tuczkach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet, którą zorganizowała sołtys wsi – Elżbieta Nazar wraz z mieszkańcami.

Mieszkańcy Tuczek spotkali się już o godz. 16:00 aby oficjalnie odsłonić tablice historyczne, które zawisły w centrum wsi – tablice opracował historyk – Bogusław Łukwiński. Potem wszystkie kobiety przeszły do świetlicy wiejskiej, by tam świętować Dzień Kobiet. W trakcie uroczystości do pań dotarł radny gminy Rybno – Waldemar Reszka oraz Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski, którzy złożyli najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet. Radny z Tuczek podarował także każdej pani symbolicznego tulipanka. Tego dnia oprawę muzyczną zapewnił Stanisław Markowski.

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst