www.gminarybno.pl

Drukuj

Dzień Otwarty w Zespole Szkół w Rybnie

Opublikowano 2016-04-29 13:04:59. Artykuł wyświetlono: 3143 razy.

26 kwietnia odbył się Dzień Otwarty w Zespole Szkół w Rybnie. Tym razem gościliśmy uczniów z klas szóstych szkół podstawowych w: Jeglii, Koszelewach, Rumianie, Rybnie oraz Żabinach.

Mieliśmy też zaszczyt gościć dyrektorów szkół, wychowawców, Radę Rodziców. Uczniowie mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły, obejrzeć program przygotowany przez szkolne grupy i koła zainteresowań, poznać budynek, zintegrować się podczas gier sportowych oraz wziąć udział w prezentacji projektów edukacyjnych uczniów z klas drugich gimnazjum w ramach Festiwalu Projektów. Dziękujemy wszystkim za udział.

Nadesłała: Magdalena Anczykowska
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst