www.gminarybno.pl

Drukuj

Szkolna Choinka w SP w Żabinach

Opublikowano 2016-01-27 10:29:21. Artykuł wyświetlono: 4091 razy.

W piątek, 22 stycznia w Szkole Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach odbyła się szkolna choinka, zorganizowana przez grono pedagogiczne oraz radę rodziców.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, których powitała Dyrektor szkoły – Ewa Kopańska: Sekretarz UG w Rybnie – Jolanta Jendrycka, Radny Gminy Rybno – Grzegorz Rozentalski, Waldemar Reszka i Marzanna Borkowska, Rada Sołecka oraz Sołtys wsi Żabiny – Jolanta Kozłowska, Sołtys Gralewa Stacji - Józefko, Sołtys Tuczek – Elżbieta Nazar, strażacy OSP Żabiny, rodzice, dziadkowie, dzieci oraz mieszkańcy Żabin, Tuczek, Prus, Gralewa i Rapat.

Po powitaniu gości głos zabrała Sekretarz UG w Rybnie – Jolanta Jendrycka, która także wszystkich powitała i życzyła udanej choinkowej zabawy. W trakcie imprezy Ewa Kopańska wręczyła podziękowania osobom, które w ubiegłym roku pomagały szkole oraz poinformowała, że dzięki zorganizowanej przez Radę Rodziców zabawie tanecznej udało się zebrać środki na nowe komputery.

Następnie odbyły się występy artystyczne dzieci z Szkoły Podstawowej w Żabinach, a około godz. 18:00 najmłodszych odwiedził Święty Mikołaj, który przyniósł ze sobą słodkie upominki. Po części artystycznej przyszedł czas na zabawę karnawałową, a zaproszeni goście udali się na skromny poczęstunek i kawę.

 

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst