Gala Sportu i 10-lecie działalności Grupy "W Rękach Młodych"

Opublikowano 2022-03-31 08:04:58. Artykuł wyświetlono: 590 razy.

W sobotę, 7 maja 2022r. o godz. 17:00 w sali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Polskich Mistrzów Olimpijskich w Żabinach odbędzie się VI Gala Sportu oraz uroczystość z okazji 10-lecia działalności grupy młodzieży z gminy Rybno „W Rękach Młodych”.

Program uroczystości:
- Rozstrzygnięcie Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca w Gminie Rybno w 2021
- Nagroda Specjalna redakcji Tygodnika Działdowskiego
- Rozstrzygnięcie rywalizacji sportowej „900 km biegiem po gminie Rybno w 2021 roku”
- Nagroda Sportowa Wójta Gminy Rybno za osiągnięcia sportowe w 2021 roku
- Rozstrzygnięcie rywalizacji sportowej „1500 km rowerem po gminie Rybno w 2021 roku”
- Mini Gala Przedsiębiorczości
- Rozstrzygnięcie Akcji „Rusz się na Wiosnę”
- 10 lat działalności grupy „W Rękach Młodych”
- Rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego pn. „Przeszłość & Teraźniejszość”
- Gwiazdą wieczoru będzie zespół taneczny Fresh Flow Dance Academy z Działdowa

A wszystko to pod Patronatem Starosty Powiatu Działdowskiego – Pawła Cieślińskiego oraz Wójta Gminy Rybno – Tomasza Węgrzynowskiego.
Relacja on-line: facebook/serwisinformacyjny-syla

Organizatorzy i współorganizatorzy: grupa młodzieży „W Rekach Młodych”, Gmina Rybno, Starostwo Powiatowe w Działdowie, OSiR Rybno, GminnaBiblioteka Publiczna w Rybnie, Szkoła Podstawowa w Rybnie, Szkoła Podstawowa w Żabinach, Stowarzyszenie „Żabianka”.

Imprezę patronatem medialnym objęli: Radio7, Moje Działdowo, Tygodnik Działdowski i Serwis informacyjny - Syla

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz