www.gminarybno.pl

Drukuj

III Mikołajkowy Turniej Warcabowy

Opublikowano 2018-12-18 10:03:55. Artykuł wyświetlono: 2172 razy.

W niedzielę, 9 grudnia 2018 roku o godz. 11:00 w Zespole Szkół w Rybnie odbył się III Mikołajkowy Turniej Warcabowy o Puchar Wójta Gminy Rybno, zorganizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybnie oraz mieszkańca wsi Hartowiec – Ryszarda Karpińskiego.

W kategorii open, w której udział wzięło 13 zawodników najlepszym warcabistą okazał się Grzegorz Zboiński (Nowy Dwór Bratiański), tuż za nim na drugim i trzecim miejscu zostali sklasyfikowani mieszkańcy Wielkich Bałuwek i Rybna – Henryk Leliński oraz Roman Kwaśniewski. Pamiątkowe medale, puchary oraz upominki wręczali: Wójt Gminy Rybno – Tomasz Węgrzynowski oraz Kierownik OSiR-u – Hanna Bem. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwał Wicedyrektor Zespołu Szkół w Rybnie – Krzysztof Anisiewicz.

Klasyfikacja końcowa:

Open:
1.Grzegorz Zboiński
2. Henryk Leliński
3.Roman Kwaśniewski

SP + Gimnazjum:
Dziewczęta:
1.Zuzanna Sokołowska
2.Karolina Lelińska

Chłopcy:
1.Patryk Domżalski
2.Wiktor Ostrowski

Szkoła Podstawowa (1-10 lat):
Dziewczęta:
1.Julia Zboińska
2.Kinga Kalwa

Chłopcy:
1.Szymon Domżalski
 

Nadesłał: Sylwester Kasprowicz
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst