www.gminarybno.pl

Drukuj

Grądy: Kończy się budowa 'okna na jezioro'

Opublikowano 2019-03-06 09:04:09. Artykuł wyświetlono: 2326 razy.

Inwestycja wykonywana w ramach projektu pn.: „Ochrona zagrożonych gatunków i siedlisk oraz zmniejszenie presji wynikającej z ruchu turystycznego na obszarach chronionych w rejonie jezior Grądy i Zarybinek w gminie Rybno Zadanie 1: Zagospodarowanie turystyczne terenu nad jeziorem Grądy – etap I – OKNO NA JEZIORO.

W Grądach powstało zejście - schody z kostki betonowej, parking przy drodze, chodnik z kostki betonowej, mur oporowy z kamienia, altana z tarasem widokowym na jezioro, latarnie solarne i hybrydowe, kosze na śmieci, tablice informacyjne. Uzupełnienie stanowić będą nasadzenia wykonane do końca kwietnia br.
 
zmień kontrast
powiększ tekst
pomniejsz tekst